KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15029153
nr 1502 9153
Oidentifierad konstnär. Signerad L Frost, Landskap. Olja på pannå, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:31:38
11/11 19:04:59